REZERWACJA

Zapłać bezpiecznie online

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób

SPRAWDŹ

Termin i ceny

chevron

LAVOO BOUTIQUE APARTMENTS

LAVOO Boutique Apartments

Lavoo Boutique Apartments to niezwykłe miejsce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. Jest to pięciokondygnacyjna kamienica wyposażona w windę, w której znajdują się luksusowe apartamenty. Znajdujemy się w samym centrum gdańskiej starówki, na ul. Św. Ducha, gdzie przed wiekami zakopany został okrągły kamień wyznaczający geometryczny środek miasta. Ulica Św. Ducha, której historia sięga czasów średniowiecznych, nazywana jest ulicą sławnych ludzi - urodził się tutaj m.in. wielki pisarz i filozof Arthur Schopenhauer. Kamienica, w której znajduje się Lavoo Boutique Apartments, jest nowo wybudowanym obiektem. Powstała w 2017 r., a jej kunsztowna elewacja została wykonana na podstawie przedwojennej dokumentacji.
 

 


Alternatywa najlepszych

Lavoo jest alternatywą dla cztero - i pięcio -  gwiazdkowych hoteli, ponieważ konkurujemy z nimi ceną, nowoczesnością, estetyką i wyjątkową lokalizacją.

Każdy z apartamentów wyposażony jest w aneks kuchenny, 40-calowy telewizor i sejf. 

Jednym z największych atutów Lavoo jest bliskość najważniejszych zabytków Gdańska: Bazyliki Mariackiej-50m, Żurawia-100m, fontanny Neptuna-100m, Kaplicy Królewskiej-50m.

 

Położenie

Lavoo położone jest w centrum starówki, więc zatrzymując się u nas znajdziecie się Państwo w samym centrum wszelkich wydarzeń i atrakcji, jakie oferuje Gdańsk.

Postanowiliśmy stworzyć miejsce różniące się od typowych hoteli, stawiając na unikatową lokalizację, komfort, wygodę i wyjątkowy klimat luksusowych apartamentów.

Pobyt w Lavoo zaspokoi Państwa najśmielsze oczekiwania.

 
design by : LEMONPIXEL.pl